[ Mc.EnderOyuncu.Com ] - [1.8-1.14] - 1 YILDIR AÇIK - KANATLAR - 48GB RAM - SAYFALI ENVATER - OPSKYBLOCK - HER GUN EVENT - 60 BİN KAYITLI OYUNCU -

Coolv

Üye
  Oyuncu
Sunucuda çok güzel sistemler, çekilişler, kampanyalar oluyor. Sunucuya gelmenizi öneririm sunucu aile ortamı gibi herkes birbiriyle Dost, Kardeş gibi Beraber Skyblock Oynuyorlar. HAYALLERİNDE SUNUCUDA OYNAMAK İÇİN 1 TIK UZAKTASIN!

Ozan (OzanBeyTC)

Üye
  Oyuncu
Sunucu Çok Güzel Çok Başarılı Bir Skyblock Sunucusu. Sunucunun İçinde Ayrıyetten Skywars Ve Katil Kim Mevcut. Sunucunun Ortamı Çok Güzel Aktifi Fazla. Kurucular Yani Yetkililer Görevlerini Yapıyor. Çoğu Rehber Görevini Yapıyor. Anlatmaya Gerek Yok Güzel Bir Sunucu :D.
Hepinizi Bekleriz Gelmezseniz Siz Kaybedersiniz. EnderOyuncu Ailesi <3

OrhanN

Üye
  Oyuncu
Türkiyenin en kaliteli opskyblock sunucusuna hepinizi bekleriz.
Sadece skyblock değil istediğiniz zaman arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz minigameslerde mevcut.

BatuhanYücel

Üye
  Oyuncu
Serverde Güzel yetkililer ve güzel eşyalar iş görüyor çok güzel sw şuan kasılıyorum :)

poyrazyal

Üye
  Oyuncu
server çok iyi yetkililer işini yapıo serverde çok iyi sp ler sistem var oynamanızı tavsiye ederim

Legassa

Üye
  Oyuncu
Server çok güzel bence çok iyi sistemleri var.Kaliteli pluginler var.Yetkilileri ilgileniyor ayriyetten discord sunucularında her gün saat 18:00 da en az 100 adet oyun,premium hesap çekilişleri oluyor ve server de sadece skyblock yok skywars katil kim oyunu da var
Bence servere girib bir göz atmalısın.

Sergen001

Üye
  Oyuncu
Sunucuda yetkililerin aktiflikleri herşeyle ilgileniyorlar tüm sorunlarla her gün +60 garanti oyuncu 1 yıldır sapa sağlam ayakta duruyor ve durmayada devam edicek. Herkesler gelmeli

ENESDO

Üye
  Oyuncu
kafa dagıltmalık ve cok eglencelı bır server herkese tavsiye ederım

Enes_S1

Üye
  Oyuncu
Bu Server Çok İyi Güzel Bir Ortamı Var Her Gün Eventler Oluyor Herkez Gelmeli Sunucuya

Not_Omnificent

Üye
  Oyuncu
suncu efsane çarkıfelek falanda war tek kelime ile efsane gelmenizi tavsiye ederim

Kein31

Üye
  Oyuncu
Sunucu çok guzel ve eğlenceli herkez sana yardımcı oluyor ve rehberler muhteşem her konuda bilgileri var maşallah

Nykss0101

Üye
  Oyuncu
Rekor zamanı x10 Event falan yapmışlardı ve herkese yan hesap getirin demişlerdi ben 10 hesap falan getirdim VDS si olan birisi 40 hesap falan getirmişti REKORUN SEBEBİ BU. Sınırsız VIP Almıştım Sunucuyu restartlamışlar oda gitti emeklerimde. Server hacklendi bahanesiyle Tüm Sunucuyu 1 hafta geriye almışlardı ozamandan beride girmiyorum. Sistemlerinize Lafım Yok. Karakteriniz Düzgün Olsun Biraz :) Bunların üstüne 1 Tane Oyun Getirmiş 1 map var, 1v1 Diyor, Oraya Girilmiyor. Rehberleriniz Sunucuyla ilgilenmiyor Çünkü Chatınız karma karışık.
Heryerden reklam almışsınız Sürekli onların yazıları çıkıyor. Berbat kısaca.

Nykss0101

Üye
  Oyuncu
Görebilirsiniz şuan yorum yazanların da son görülmesi yorumu yazdıgı tarih. Hediye veriyor yorum yazanlara. !!!!!!!!!!!!!!!!!